Підвищуємо прибутковість бізнесу

Сучасні технології та інструменти допомагають бізнесу ефективно та успішно розвиватися. Ми більше 15 років займаємося розробкою програмних продуктів для фінансових компаній, знайомі з усіма "підводними каменями" та вміємо їх обходити.

Розробка

Наш процес розробки починається з розуміння вашого бренду, потреб, больових точок та розробки відповідного графіка та плану проекту.

List

Мобільні програми

Ми працюємо над тим, щоб випереджати час за допомогою мобільних технологій: передаємо всі бізнес-процеси в простому та зручному мобільному інтерфейсі.

List

Фінтех рішення

Миттєвий доступ до фінансової інформації, зручні графіки, облік та контроль коштів. Знаємо, як привести торгові операції в єдиний налагоджений сервіс з доступом 24/7.

List

Кабінети користувачів

Особистий кабінет користувача – це приватна територія клієнта. Protofusion забезпечить не тільки зручний та швидкий інтерфейс, але й максимальний рівень безпеки.

Communication

Інформаційні портали та форуми

Якщо ви бажаєте отримати додатковий канал залучення клієнтів, то форум або інформаційний портал від Protofusion стане стабільним джерелом лояльної аудиторії.

Landing

CRM-системи

Оцифруємо та автоматизуємо будь-які процеси вашого бізнесу у продажах, маркетингу та сервісі.

Graph

SaaS-рішення

Всі послуги та дані будуть розміщуватися на хмарних серверах, доступних через звичайний web-браузер. Нам можна довірити опрацювання архітектури та бути впевненими, що інформаційна система буде масштабованою та витримає високі навантаження.

Ми проведемо маркетингові дослідження вашої галузі та конкурентів, а також організуємо інтерв'ю з внутрішніми зацікавленими сторонами, щоб розробити індивідуальну стратегію.

Маркетинг

List

Маркетингові дослідження

Той досвід, який ми отримали за роки налагодженої роботи у фінансовій галузі, дозволяє нам поділитися спостереженнями та допомогти вам зорієнтуватися у світі фінансів. Який, до речі, вимагає постійного аналізу та прийняття найсміливіших рішень.

SEO

Медіабаінг на порталах

Пропонуємо тим клієнтам, які націлені на швидку та агресивну рекламну політику, захоплення ринку за допомогою масованої взаємодії з медіа.

Promote

Реклама у соціальних мережах

Показуємо рекламну пропозицію вашої цільової аудиторії.

Buying

SEO просування

Проробляємо всі аспекти, які впливають на позиції сайту в пошуковій видачі та покращення поведінкових факторів аудиторії.

SMM

Розробка креативів

Запускаємо унікальні рекламні кампанії з оригінальною ідеєю, які вигідно виділять вас на тлі конкурентів.

List

Висококонверсійні лендинги

Знаємо, як привернути увагу відвідувача з першої секунди та перетворити його на клієнта за допомогою однієї сторінки.

Дизайн

Наші дизайнери мають сильну експертизу у фінтех галузі, а отже, підготують сучасні продаючі концепти в найкоротші терміни.

Mobile design

Дизайн мобільних та веб-додатків

Створюємо дизайн світового рівня, який буде ідеально виглядати на будь-якому мобільному та десктоп-пристрої.

Web design

Проектування інтерфейсів

Об'єднуємо функціональність та зручність використання таким чином, щоб користувач здійснив цільову дію.

Web graphic

Графічний дизайн

Для охоплення аудиторії в офлайн підготуємо макети поліграфічної продукції.

Mobile design

Айдентика

Комплексні дослідження, неймінг, логотип, брендбук та фірмовий стиль. Не проґавимо жодної деталі!

Створення якісного та унікального контенту вимагає відповідального та скрупульозного підходу. Protofusion робить контент прибутковим.

Контент

Advertising

Відеопродакшн

Працюємо над усією структурою відеоконтенту: текстом, кадрами, звуком, моушен-ефектами, адаптацією відео під формат медіамайданчика. Ніяких шаблонів та готових рішень. Тільки креативні ідеї та їх реалізація від нашої студії.

Marketing materials

Рекламні тексти

Уміло виділяємо переваги, вигоди для клієнтів, демонструємо результат, який вони отримають від співпраці.

News

Інфографіка

Подавати інформацію виважено та структуровано – це тренд. Інфографіка від фахівців Protofusion грає за правилами трендів: приковує погляди користувачів, доповнює та полегшує сприйняття інформації, яку ви прагнете донести.

News

Періодика, фінансові огляди та новини

Ваші клієнти отримають доступ до найсвіжішої та найякіснішої аналітики даних та новин в один клік. Все, щоб зробити прогнози успішними та прибутковими.

Залишити заявку

Виберіть категорію

Повідомлення відправлене.
Дякуємо!