Підвищуємо прибутковість бізнесу

Сучасні технології та інструменти допомагають бізнесу ефективно та успішно розвиватися. Ми більше 15 років займаємося розробкою програмних продуктів для фінансових компаній, знайомі з усіма "підводними каменями" та вміємо їх обходити.

Розробка

Наш процес розробки починається з розуміння вашого бренду, потреб, больових точок та розробки відповідного графіка та плану проекту.

List

Мобільні програми

Ми працюємо над тим, щоб випереджати час за допомогою мобільних технологій: передаємо всі бізнес-процеси в простому та зручному мобільному інтерфейсі.

List

Фінтех рішення

Миттєвий доступ до фінансової інформації, зручні графіки, облік та контроль коштів. Знаємо, як привести торгові операції в єдиний налагоджений сервіс з доступом 24/7.

List

Кабінети користувачів

Особистий кабінет користувача – це приватна територія клієнта. Protofusion забезпечить не тільки зручний та швидкий інтерфейс, але й максимальний рівень безпеки.

Communication

Інформаційні портали та форуми

Якщо ви бажаєте отримати додатковий канал залучення клієнтів, то форум або інформаційний портал від Protofusion стане стабільним джерелом лояльної аудиторії.

Landing

CRM-системи

Оцифруємо та автоматизуємо будь-які процеси вашого бізнесу у продажах, маркетингу та сервісі.

Graph

SaaS-рішення

Всі послуги та дані будуть розміщуватися на хмарних серверах, доступних через звичайний web-браузер. Нам можна довірити опрацювання архітектури та бути впевненими, що інформаційна система буде масштабованою та витримає високі навантаження.

Залишити заявку

Виберіть категорію

Повідомлення відправлене.
Дякуємо!